01.12.2023.
Drukā

Ir atvērta reģistrācija pirms un pēc IUFRO XXVI pasaules kongresa ekskursijām! Nenokavē!

IUFRO XXVI pasaules kongresa "Forest and Society Towards 2050", kas notiks 2024. gada 23.–29. jūnijā Stokholmā (Zviedrija) ietvaros tā dalībniekiem un interesentiem būs iespēja doties vairāku dienu garās ekskursijās, pārbraucot no valsts uz valsti, lai iepazītos ar Baltijas valstu un citu Ziemeļvalstu mežu izpētes pieredzi.

Viena no deviņām ekskursijām, uz kuru iespējams piereģistrēties, – The Baltic countries – green jewels of Europe, kas notiks no 2024. gada 29. jūnija līdz 5. jūlijam. Ekskursijas ietvaros interesentiem būs iespēja iepazīties ne tikai ar mežu izpēti Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, bet arī ar Baltijas valstu vietējām tradīcijām, kas sakņojas nomaļajos piejūras ciematiņos, kā arī ienirt un izbaudīt galvaspilsētu senatnīgo pievilcību un kultūras mantojumu. Viens no šīs ekskursijas organizatoriem ir Latvijas Valsts mežzinātnes institūts "Silava".


Video par gaidāmo ekskursiju Baltijas valstīs

Plašāk ar plašo ekskursiju piedāvājumu, kas plānotas pirms un pēc IUFRO XXVI pasaules kongresa, var iepazīties un tām piereģistrēties kongresa mājas lapā.

IUFRO XXVI pasaules kongresu "Forest and Society Towards 2050" organizē Zviedrijas Lauksaimniecības zinātņu universitāte sadarbībā ar Ziemeļvalstu un Baltijas valstu partneriem: mežzinātnes institūtiem un meža jomu iekļaujošajām universitātēm no Latvijas, Somijas, Igaunijas, Dānijas, Islandes, Lietuvas un Norvēģijas.