LVMI Silava vadošais
mežzinātnes ideju, pētījumu
un lietišķo izstrādņu centrs
Latvijā.
 
Kontaktinformācija
Rīgas iela 111
Salaspils
LV-2169 Latvija
Tālr.: 67942555
Fakss: 67901359
E-pasts:

Atkārtoti izdota mežzinātnieka Pētera Zālīša monogrāfija "Mežkopības priekšnosacījumi"

Latvijas Valsts mežzinātnes institūts "Silava" ar Meža attīstības fonda atbalstu atkārtoti izdevis mežzinātnieka Pētera Zālīša monogrāfiju "Mežkopības priekšnoteikumi".

LVMI Silava direktors Jurģis Jansons:
Pētera Zālīša grāmatu "Mežkopības priekšnoteikumi" institūts pirmo reizi izdeva 2006. gadā. Arī toreiz grāmatas tehniskajai izdošanai tika izmantots Meža attīstības fonda, kā arī Latvijas Zinātņu akadēmijas finansējums. Grāmata tika izdota ierobežotā tirāžā, un mūslaikos ir kļuvusi par bibliogrāfisku retumu. Mūsu skatījumā šī ir viena no veiksmīgākajām mežzinātnes grāmatām, kāda ir piedzīvojusi izdošanu Latvijā, un ir pelnījusi, ka to izlasa un pārzina ikviens cilvēks, kurš spriež par Latvijas mežu un mežsaimniecību. Vēsturisku iemeslu dēļ mums diemžēl nebija pieejams izdevniecības "et cetera" 2006. gadā izveidotais grāmatas makets, kādēļ institūtā tas tika veidots faktiski no jauna, izmantojot autora teksta failus un datorā saglabātās ilustrācijas.

Grāmata "Mežkopības priekšnosacījumi" bez maksas ir pieejama LVMI Silava, iepriekš sazinoties ar Informācijas centru vai bibliotēku.

Publicēta 2018.12.11. 13:20:48

Atpakaļ

Copyright © 2008 LVMI Silava. All rights reserved.