LVMI Silava vadošais
mežzinātnes ideju, pētījumu
un lietišķo izstrādņu centrs
Latvijā.
 
Kontaktinformācija
Rīgas iela 111
Salaspils
LV-2169 Latvija
Tālr.: 67942555
Fakss: 67901359
E-pasts:

Dalība starptautiskā konferencē "Reforestation challenges"

Šī gada 20.–22. jūnijā LVMI Silava vides inženieres Santa Neimane un Santa Celma piedalījās Belgradas Universitātes Mežu fakultātes organizētajā 4. starptautiskajā konferencē Reforestation Challenges, kas notika Belgradā, Serbijā.

Konference tika rīkota, lai zinātniekiem būtu iespēja dalīties ar pieredzi un zināšanām meža atjaunošanas jomā. Vienlaikus konference kalpoja kā diskusiju telpa viedokļu apmaiņai zinātnieku un praktiķu vidū. Konferencē piedalījās dalībnieki no 20 pasaules valstīm.

Konferences ietvaros Santa Neimane uzstājās ar ziņojumu Establishment success of Betula pendula, Alnus glutinosa, Populus spp. and Pinus sylvestris tree species in different micro-locations of a drained peatland after afforestation and the effects of wood ash use as fertilizer par Kaigu purva rekultivācijas pētījuma gaitu. Pēc uzstāšanās Santa Neimane saņēma atzinību par konferences labāko prezentāciju.

Santa Celma konferencē prezentēja ziņojumu Reoccurring deer browsing damage patterns in young Pinus sylvestris stands par briežu dzimtas dzīvnieku nodarīto bojājumu telpisko izkārtojumu priežu jaunaudzē.

Vairāk par konferenci šeit.

 

Publicēta 2018.06.29. 10:08:00

Atpakaļ

Copyright © 2008 LVMI Silava. All rights reserved.