LVMI Silava  mežzinātnes
ideju, pētījumu un lietišķo
izstrādņu centrs.
 
Kontaktinformācija
Rīgas iela 111
Salaspils
LV-2169 Latvija
Tālr.: 67942555
E-pasts:
 

Dalība starptautiskā zinātniskā konferencē MMV11

No 20. līdz 22. septembrim LVMI Silava vadošā pētniece Zane Lībiete un zinātniskais asistents Edgars Jūrmalis piedalījās starptautiskā zinātniskā konferencē 11th International Conference on Monitoring and Management of Visitors in Recreational and Protected Areas (MMV11) "Behavioural changes of outdoor and landscape recreational consumption in Global Green Deal context".

Konferences laikā tika diskutēts par apmeklētāju plūsmu monitoringu dabas teritorijās, sabiedrības brīvā laika aktivitātēm dabā un to ietekmi uz ekosistēmām, dažādu apmeklētāju grupu uzvedības niansēm un ar tām saistītiem apsaimniekošanas izaicinājumiem, ainavas daudzveidību un kvalitāti.

Konferences ietvaros Edgars Jūrmalis uzstājās ar ziņojumu: Edgars Jūrmalis, Zane Lībiete: Outdoor recreation in forest areas and related management challenges during COVID-19 pandemic in Latvia (2020–2021).

Konferences otrā diena tika veltīta izbraukumiem uz vairākām dabas teritorijām, kas tiek aktīvi izmantotas rekreācijai. LVMI Silava zinātnieki apmeklēja Ķemeru Nacionālo parku, lai iepazītos ar tā rekreācijas iespējām un infrastruktūru.

Publicēta 2022.09.27. 12:22:00

Atpakaļ

Copyright © 2008 LVMI Silava. All rights reserved.