LVMI Silava  mežzinātnes
ideju, pētījumu un lietišķo
izstrādņu centrs.
 
Kontaktinformācija
Rīgas iela 111
Salaspils
LV-2169 Latvija
Tālr.: 67942555
E-pasts:
 

LVMI "Silava" dalība sarunu festivālā "LAMPA"

1.un 2. jūlijā Cēsīs notika astotais sarunu festivāls "Lampa", kurā starp vairāk nekā 270 pasākumiem par dažādām sabiedrībā aktuālām tēmām, arī LVMI Silava zinātnieku sarūpētās aktivitātes.

1. jūlijā miniLAMPAS apmeklētājiem aktīvā un atraktīvā veidā LVMI Silava zinātnieki kopā ar a/s "Latvijas valsts meži" darbiniekiem piedāvāja izzināt mežu un sajust tā klātbūtni arī pilsētvidē. Ikvienam interesentam bija iespēja gan iepazīt upju krastos un mežos augošu koku smaržu un rakstus, gan mēģināt atpazīt Latvijas dzīvnieku siluetus, gan veidot mandalas no koka ripām, kā arī izspēlēt meža dambreti, bet BE-Rural komanda aicināja apmeklēt virtuālo izstādi "Virtual Bio-Based Pop-up Store" un spēlēja koku dambreti!

2. jūlijā Dabas aizsardzības pārvaldes un Pasaules Dabas Fonda organizētā diskusijā "Daba un savvaļa. Izglābts dzīvnieks – cietumnieks vai bīstams ierocis?" par savvaļas dzīvniekiem un kādas ir cilvēka un savvaļas dzīvnieku attiecības piedalījās LVMI Silava vadošais pētnieks Jānis Ozoliņš.

Sarunu festivāls "Lampa" ir pasākums, kurā iespējams asināt prātu, paplašināt redzesloku un izaicināt savus priekšstatus, ļaujoties sarunām par Latvijai, Eiropai un pasaulei būtiskiem jautājumiem. Šogad to kopumā apmeklēja ap 19 000 cilvēku.

Vairāk par festivālu šeit.

Publicēta 2022.07.06. 9:52:00

Atpakaļ

Copyright © 2008 LVMI Silava. All rights reserved.